chwilowki
Bezpłatna wycena pozycjonowania

E-mail (wymagane)

Strona www (wymagane)

Proponowane frazy (wymagane)

Wiadomość (opcjonalnie)

captcha

Ile czasu trwa pozycjonowanie?

Wypozycjonowanie strony do top10 trwa zwykle od tygodnia do 3 miesięcy. Proste frazy regionalne jesteśmy w stanie wypozycjonować od tygodnia do miesiąca czasu. Trudniejsze frazy ogólnopolskie to zwykle czas od dwóch tygodni do trzech miesięcy. Czasu tego nie da się określić konkretnie dla danej strony, gdyż pozycjonowanie nie jest procesem do końca przewidywalnym i nie da się przewidzieć dokładnie ile czasu potrwa wypozycjonowanie danej konkretnej strony – widzimy to dopiero pracując na konkretnej stronie i domenie. Dlatego podane czasy są to czasy oparte na dotychczas wypozycjonowanych przez nas klientach.

Jaką mam gwarancję, że strona osiągnie top10?

Pozycjonowanie jest procesem, który zależy od bardzo wielu czynników (historii domeny, budowy strony www, linkowania itd.) i nie jest do końca procesem przewidywalnym. Oznacza to, że dopóki się nie zacznie pracować nad daną stroną nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy da się ją wypozycjonować. Nasza skuteczność jest potwierdzona wieloma przypadkami, które zamieszczamy w dziale realizacje. 99,9% stron daje się bez problemu pozycjonować, jednak będą przypadki takich których pozycjonowanie będzie utrudnione bądź długotrwałe.

Czy mogę na bieżąco obserwować efekty pozycjonowania?

Każdy klient podpisując umowę dostaje od nas login i hasło do panelu klienta, gdzie na bieżąco może śledzić zarówno pozycje strony jak i zapoznać się np. z wystawioną fakturą czy raportem pozycji wraz z cenami za konkretny dzień.

Jak naliczane są opłaty za pozycjonowanie?

W przypadku pozycjonowania z płatnością za efekt opłaty naliczane są dopiero kiedy strona osiągnie pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Oznacza to, że dopóki strona nie znajdzie się w top10 lub na pozycjach określonych w umowie klient nie ponosi żadnych opłat! Kwota podana w wycenie jest to płatność za miesiąc pozycjonowania, a naliczanie opłaty następuje z dokładnością co do dnia. Dla przykładu jeśli fraza jest płatna:
– pozycje 1-4 –> 140 zł netto
– pozycje 5-10 –> 98 zł netto
to w miesiącu sierpniu koszt dzienny dla pozycji 1-4 wynosi 4,52 zł netto (140 zł dzielone przez 31 dni), a dla pozycji 5-10 koszt dzienny to 3,16 zł netto. Zatem jeśli strona była przez 10 dni na pozycjach 1-4 oraz 10 dni na pozycjach 5-10 to kwota faktury wyniesie 10*4,52zł+10*3,16zł=76,81 zł netto. Dla miesięcy które będą miały 30 bądź 29 czy 28 dni liczymy dokładnie tak samo.

W przypadku pozycjonowania w stałym abonamencie klient płaci co miesiąc stałą kwotę określoną w umowie.

Jakie metody pozycjonowania stosujecie?

W stosunku do strony klienta stosujemy tylko bezpieczne metody pozycjonowania, tak aby strona i domena klienta były możliwie najbardziej zabezpieczone.