chwilowki
Bezpłatna wycena pozycjonowania

E-mail (wymagane)

Strona www (wymagane)

Proponowane frazy (wymagane)

Wiadomość (opcjonalnie)

captcha

Metody rozliczeń

We współpracy z klientami stosujemy różne metody rozliczeń – do najbardziej popularnych należą:

  • pozycjonowanie z płatnością za efekt

Płatność w tym wariancie następuje dopiero po osiągnięciu przez stronę pozycji określonej w umowie jako płatne (najczęściej jest to pierwsza strona w wynikach wyszukiwania czyli tzw. top10). Oznacza to, że dopóki strona nie osiągnie założonej pozycji klient nie ponosi żadnych opłat.

  • pozycjonowanie w stałym abonamencie

Dla klientów ceniących stałość comiesięcznej faktury proponujemy pozycjonowanie w stałym abonamencie – szczególnie polecany w przypadku firm działających sezonowo, z racji umowy która podpisywana jest na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem.

  • pozycjonowanie z rozliczeniem za ruch

Dla sklepów internetowych posiadających w swojej ofercie ponad 1000 produktów oferujemy rozliczenie płatności za ruch – klient płaci jedynie za każdego pozyskanego unikalnego użytkownika wg statystyk Google Analitycs (dostępnych dla obydwóch stron).

W przypadku większych zleceń istnieje także możliwość podpisania tzw. niestandardowej umowy – np. pozycjonowanie w stałym abonamencie plus premia za osiągnięcie określonej pozycji. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny pozycjonowania.