chwilowki

O nas

Firma Sevana istnieje od 2006 roku i od początku swojej działalności zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych. Naszym celem jest zapewnienie usług na najwyższym poziomie dlatego skupiamy się tylko i wyłącznie na usługach z zakresu pozycjonowania i marketingu internetowego.

Nasze usługi obejmują:

  • pozycjonowanie stron internetowych w Polsce oraz za granicą
  • pozycjonowanie sklepów internetowych (long tail)
  • pozycjonowanie w mapkach Google (Google Map)
  • pozycjonowanie grafiki, zdjęć i obrazków w Google Images
  • kampanie linków sponsorowanych Adwords

 

Dlaczego my?

Skuteczność

pozycjonujemy z wysoką skutecznością frazy uznawane w branży seo za jedne z najtrudniejszych zarówno w google.pl jak i zagranicznych wyszukiwarkach, dzięki naszemu doświadczeniu macie Państwo pewność, że pozycjonowanie zostaje przeprowadzone skutecznie nawet na najtrudniejsze frazy.

Szybkość

Pierwsze efekty pozycjonowania dla prostych fraz obserwować można już po tygodniu, top10 możliwe jest już po niecałych dwóch tygodniach od podpisania umowy. Większość trudniejszych fraz jesteśmy w stanie skutecznie wypozycjonować do miesiąca czasu, te najtrudniejsze do 3 miesięcy*.

* podane czasy pozycjonowania dotyczą większości pozycjonowanych przez nas stron. Proces pozycjonowania uzależniony jest od wielu czynników (w tym również od czynników leżących po stronie witryny internetowej czy domeny) i nie jest do końca procesem przewidywalnym.